اعتکاف رجبیه Reviewed by Momizat on . مراسم معنوی اعتکاف رجبیّه، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی (علیه السلام) در مسجد مدرسه علمیه فیضیه مازندران برگزار شد. معاون تهذیب مدرسه فیضیه در این خصوص بیا مراسم معنوی اعتکاف رجبیّه، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی (علیه السلام) در مسجد مدرسه علمیه فیضیه مازندران برگزار شد. معاون تهذیب مدرسه فیضیه در این خصوص بیا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبرهای حوزه » اعتکاف رجبیه

اعتکاف رجبیه

مراسم معنوی اعتکاف رجبیّه، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی (علیه السلام) در مسجد مدرسه علمیه فیضیه مازندران برگزار شد.

معاون تهذیب مدرسه فیضیه در این خصوص بیان داشت: در این مراسم حدود ۵۰ تن از طلاب مدرسه فیضیه به همراه جمعی از مؤمنین شهرستان بابل حضور دارند.

وی افزود: برای اعتکاف برنامه های متنوع برای معتکفین در نظر گرفته شده است که سخنرانی اساتید، حلقه های معرفت، قرائت قرآن و دعا از جمله این برنامه هاست.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در ادامه گفت: با هماهنگی معاونت آموزش مدرسه فیضیه کلاس های روز شنبه در محل اعتکاف برگزار خواهد شد.

DSCF6366 DSCF6373 DSCF6381 DSCF6385 DSCF6396 DSCF6406

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 265

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا