کسب رتبه اول در نخستین جشنواره علامه حلی (ره) استان مازندران Reviewed by Momizat on . با یاری خداوند و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، سه اثر، از آثار پژوهشی ارسالی به اولین جشنواره علامه حلی استان مازندران، حائز رتبه برگزیده گردیدند. با توجه به با یاری خداوند و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، سه اثر، از آثار پژوهشی ارسالی به اولین جشنواره علامه حلی استان مازندران، حائز رتبه برگزیده گردیدند. با توجه به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبرهای حوزه » کسب رتبه اول در نخستین جشنواره علامه حلی (ره) استان مازندران

کسب رتبه اول در نخستین جشنواره علامه حلی (ره) استان مازندران

با یاری خداوند و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، سه اثر، از آثار پژوهشی ارسالی به اولین جشنواره علامه حلی استان مازندران، حائز رتبه برگزیده گردیدند.
با توجه به این آثار، مدرسه علمیه فیضیه مازندران، در میان مدارس علمیه استان مازندان، رتبه اول را کسب کرد و افتخاری دیگر برای مدرسه علمیه فیضیه مازندران رقم خورد.
آثار برگزیده به شرح ذیل است:
سید مهدی حسینی کاشیدار /مقاله سطح یک/ برگزیده رتبه یک/ فتاوای مراجع معظّم تقلید درباره نماز طلاب و دانشجویان در محل تحصیل
مهدی کشتکار سرخی/ مقاله سطح یک/ برگزیده رتبه دو/ تعیین عامل باب تنازع به وسیله قرآن کریم
عبدالله لاغر فیروزجایی/ مقاله سطح سه/ برگزیده رتبه سه/ بررسی اشتراط تعیین موضع تحویل کالا در عقد سلف
معاونت پژوهش مدرسه علمیه فیضیه مازندران، این افتخار را به مدیریت، اساتید و طلاب مدرسه فیضیه، به ویژه طلاب برگزیده تبریک عرض می‌کند.

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 265

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا