امتحانات پایان سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مدرسه علمیه فیضیه مازندران آغاز شد Reviewed by Momizat on . حجت الاسلام قنبری در این زمینه گفت: امتحانات پایان سال تحصیلی 96-97 مدرسه علمیه فیضیه مازندران امروز 18 اردیبهشت آغاز شد. امتحانات در سه نوبت 8، 10 و 15:30 در ت حجت الاسلام قنبری در این زمینه گفت: امتحانات پایان سال تحصیلی 96-97 مدرسه علمیه فیضیه مازندران امروز 18 اردیبهشت آغاز شد. امتحانات در سه نوبت 8، 10 و 15:30 در ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبرهای حوزه » امتحانات پایان سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مدرسه علمیه فیضیه مازندران آغاز شد

امتحانات پایان سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مدرسه علمیه فیضیه مازندران آغاز شد

حجت الاسلام قنبری در این زمینه گفت: امتحانات پایان سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مدرسه علمیه فیضیه مازندران امروز ۱۸ اردیبهشت آغاز شد. امتحانات در سه نوبت ۸، ۱۰ و ۱۵:۳۰ در تمامی پایه های یک تا ده، در مسجد فیضیه مازندران برگذار می شود. این امتحانات مانند سال های قبل با همکاری خوب و کامل اساتید و کادر آموزش مدرسه با استفاده از تمامی امکانات مدرسه طبق جدول برنامه ریزی شده در ساعت مقرر آغاز شده است.

همچنین افزود: سوالات امتحانی به غیر پایه های ۳، ۶، ۹ و ۱۰ که از قم دریافت می شود بقیه سوالات توسط اساتید به صورت گروهی و طبق استانداردهای مرکز قم طراحی شده است.

در ادامه گفت: کار تصحیح اوراق امتحانی بلافاصله از ۱۹ اردیبهشت در دفتر مدرسه به صورت متمرکز آغاز شده و سعی بر آن است که تا دو روز بعد از پایان امتحانات، نتیجه آن در سایت و تابلوی اعلانات مدرسه درج خواهد شد.

116 1111 2222 DSCF0631 DSCF0655 image_2018_05_08-12_27_46_133_Zql

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 266

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا