اطلاعیه نهمین دوره علمی آموزشی مدرسه علمیه فیضیه مازندران Reviewed by Momizat on .   به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات ولی عصر (عج)، مدرسه علمیه فیضیه مازندران در نظر دارد نهمین دورة علمی آموزشی خود را در تابستان 97 برگزار نماید. این دو   به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات ولی عصر (عج)، مدرسه علمیه فیضیه مازندران در نظر دارد نهمین دورة علمی آموزشی خود را در تابستان 97 برگزار نماید. این دو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبرهای حوزه » اطلاعیه نهمین دوره علمی آموزشی مدرسه علمیه فیضیه مازندران

اطلاعیه نهمین دوره علمی آموزشی مدرسه علمیه فیضیه مازندران

image_2018_05_14-18_54_37_323_1Wj

 

به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات ولی عصر (عج)، مدرسه علمیه فیضیه مازندران در نظر دارد نهمین دوره علمی آموزشی خود را در تابستان ۹۷ برگزار نماید.

این دوره با هدف پر کردن اوقات فراغت تابستانی طلاب، ارتقای علمی و ارتقای درسی شروع شد که از برکات آن ایجاد همدلی، همزبانی و شناخت هر چه بیشتر طلاب سراسر کشور از اوضاع و امکانات و سطح علمی و تهذیبی مدرسه فیضیه مازندران و دیگر مدارس علمیه بود.

هشتمین دوره علمی آموزشی در تابستان ۹۶ با فقدای حضرت آیت الله محمد فاضل مؤسس و مبتکر این دوره برگذار شد. سال گذشته حدود ۴۰۰ طلبه از ۱۱۰ مدرسه علمیه سراسر کشور در این دوره حضور داشتند که با قوت هر چه بیشتر و با استعانت از خدای متعال و روح ملکوتی آن استاد فرزانه با موفقیت به پایان رسید.

نهمین دوره علمی و آموزشی از ۲۹ خرداد مصادف با پنجم شوال آغاز شده و طی ۴۴ روز، دهم مرداد ماه برابر با ۱۸ ذی القعده به پایان می­رسد.

این دوره طبق سنوات گذشته در دو دوره ارتقایی و ناقصی برگذار می­شود. شرط ثبت نام برای دوره ارتقایی معدل ۱۴ در دروس اصلی سال تحصیلی ۹۶ -۹۷ در هر دو نیم سال طلبه متقاضی است. شرط پذیرش در دوره ناقصی انتخاب درس در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ می­باشد.

هر طلبه مجاز به شرکت در یکی از این دو دوره است و اگر طلبه­ای در دروس اصلی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دارای ناقصی باشد مجاز به شرکت در دوره ارتقایی نخواهد بود.

طلاب واجد شرایط در یک درس اصلی و دروس جنبی یک پایه انتخاب واحد می­شوند. در صورتی که تعداد طلاب متقاضی برای درس اصلی دوم به حد نصاب برسد و مدرسه امکانات لازم برای برگزاری آن داشته باشد کلاس درس دوم تشکیل خواهد شد.

طلاب گرامی از روز شنبه ۱۹ خرداد ماه تا دوشنبه ۲۸م همین ماه جهت ثبت نام به صورت حضوری اقدام نمایند. طلاب خارج از استان می­توانند در دو روز ۲۷ و ۲۸ خرداد حاضر شوند. امکانات کافی برای اسکان و تغذیه دوستان فراهم است.

جهت اطلاع از شرایط دوره و ثبت نام و اطلاعات تکمیلی از برنامه­های مدرسه در طول دوره فایل دفترچه راهنمای شرکت در دوره را از لینک زیر دریافت کنید.

اردوی تابستان۹۷فیضیه بابل

ما را در پیام­رسان­های ایرانی دنبال کنید.
⚘حوزه علمیه فیضیه مازندران⚘

ڪانال سروش:
http://sapp.ir/faiz432

ڪانال ایتا :
https://eitaa.com/faiz432

آی گپ
https://iGap.net/faiz432
بله
ble.im/join/Njc4NGU2MD

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
شماره تلفن:
۰۱۱۳۲۰۷۲۵۳۰
۰۹۰۲۲۲۲۱۵۴۵
۰۹۱۱۲۱۲۰۲۷۴
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
آدرس مدرسه:
مازندران، بابل، فلڪه شهید بزاز، جاده ڪیاڪلا، روستاے سلطان محمدطاهر، جاده رمنت، ڪوچه فیضیه۷.
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 

20170622_102525 20170624_194058 20170704_171538 DSCF9079 DSCF9284 photo_2017-08-10_11-49-18

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 245

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا