مقاله: نائب فاعل Reviewed by Momizat on . نائب فاعل حسن جعفری طلبه پایه پنجم     چکیده: زبان عربی یکی از قوی‎ترین زبان‎های دنیا از نظر قواعد و ادبیات است. فراگیری این زبان علاوه بر آشنایی با ی نائب فاعل حسن جعفری طلبه پایه پنجم     چکیده: زبان عربی یکی از قوی‎ترین زبان‎های دنیا از نظر قواعد و ادبیات است. فراگیری این زبان علاوه بر آشنایی با ی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » معاونت پژوهش » مقاله: نائب فاعل

مقاله: نائب فاعل

نائب فاعل

حسن جعفری

طلبه پایه پنجم

 

حسن جعفری

 

چکیده:

زبان عربی یکی از قوی‎ترین زبان‎های دنیا از نظر قواعد و ادبیات است. فراگیری این زبان علاوه بر آشنایی با یکی از زبانهای زنده دنیا و توانایی ارتباط با ساکنین خاور میانه این فایده را دارد که انسان با زبان قرآن که کتاب آسمانی مسلمانان و وسیله هدایت بشر است آشنا می­شود. یکی از سرفصل­های این علم، بحث نائب فاعل است که نویسنده این مقاله آن را مورد تحقیق قرار داده است. نویسنده پس از تعریف نائب فاعل و بیان بخشی از احکام آن، به سراغ اقسام نائب فاعل و اسباب حذف فاعل رفته، و در آخر جانشینان فاعل را مطرح کرده است.

 

کلیدواژه‎ها: ادبیات عرب، نائب فاعل، فاعل

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 265

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا