نامه فقهی مدرسه علمیه فیضیه مازندران Reviewed by Momizat on . نقش حوزه‌هاي علميه و عالمان و پژوهش‌گران حوزه دين در جنبش نرم‌افزاري و حركت فكري و روند تمدن‏سازي بر كسي پوشيده نيست. طرح ديدگاه متفكران اسلامي در حوزه‌هاي مختل نقش حوزه‌هاي علميه و عالمان و پژوهش‌گران حوزه دين در جنبش نرم‌افزاري و حركت فكري و روند تمدن‏سازي بر كسي پوشيده نيست. طرح ديدگاه متفكران اسلامي در حوزه‌هاي مختل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » نامه فقهی مدرسه علمیه فیضیه مازندران » نامه فقهی مدرسه علمیه فیضیه مازندران

نامه فقهی مدرسه علمیه فیضیه مازندران

نقش حوزه‌های علمیه و عالمان و پژوهش‌گران حوزه دین در جنبش نرم‌افزاری و حرکت فکری و روند تمدن‏سازی بر کسی پوشیده نیست. طرح دیدگاه متفکران اسلامی در حوزه‌های مختلف علوم، به ویژه در قلمرو علوم انسانی، ضرورتی انکارناپذیر در عصر حاضر است. با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و برقراری نظام جمهوری اسلامی، نقش و حضور عالمان و اندیشمندان حوزوی در عرصه تحولات فرهنگی داخلی و خارجی پررنگ‏تر و محسوس‏تر شد. بی‌تردید استمرار و بقای این نظام مقدس نیازمند حضور علمی و عینی محققان و صاحب‌نظران معارف اسلامی در ساحت‏های گوناگون علمی است. یکی از این ساحت‌ها نشریات علمی پژوهشی است که فضایی است برای ترویج و انتشار یافته‌های محققان و نظریه‌پردازان، به همین منظور مدرسه علمیه فیضیه مازندران چاپ چنین نشریه‌ای را در دستور کار خود داده است.

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 265

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا