نشست مشترک طلاب استعداد برتر با مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل Reviewed by Momizat on . حجت الاسلام و المسلمین پوراکبر در نشستی مشترک با طلاب استعداد برتر مدرسه علمیه فیضیه مازندران دیدار کردند. مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل در این دیدار بیان داشت: حجت الاسلام و المسلمین پوراکبر در نشستی مشترک با طلاب استعداد برتر مدرسه علمیه فیضیه مازندران دیدار کردند. مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل در این دیدار بیان داشت: Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » استعدادهای برتر » نشست مشترک طلاب استعداد برتر با مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل

نشست مشترک طلاب استعداد برتر با مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل

حجت الاسلام و المسلمین پوراکبر در نشستی مشترک با طلاب استعداد برتر مدرسه علمیه فیضیه مازندران دیدار کردند.

DSCF36951

مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل در این دیدار بیان داشت: در حوزه های علمیه در گذشته بنابر این بوده که اساتید به صورت فردی استعدادپروری داشتند مانند علامه طباطبایی که شهید مطهری را کشف کرد و پرورش داد و همچنین مرحوم نراقی، شیخ انصاری را شیخ اعظم نمود. اما نظام ما در این یکی دو سال اخیر به این سمت رفته که برای استعدادهای برتر برنامه ویژه ای گذاشته و پس از شناسایی، به دنبال پرورش آنهاست.
حجت الاسلام و المسلمین پوراکبر افزود: ما باید سراغ تحولات در علوم مختلف اسلامی انسانی برویم، از جمله فقه، فلسفه، منطق و … . در این علوم علاوه بر مشکلاتی که در گذشته بوده مسائل مستحدثه نیز به وجود آمده است.
ایشان با بیان اینکه بزرگترین عزت یک مکتب وجود دانشمندان آن است، گفت: دانشمندان ایرانی اسلامی توانسته اند در کنفرانسهای بین المللی تأثیرگذار باشند. و عزت مکتب شیعه را این دانشمندان شیعه از صدر اسلام تا عصر حاضر حفظ کرده اند.
مدیر حوزه علمیه شهرستان بابل در ادامه بیان داشت: در شما توان و استعدادی بیش از دیگران وجود دارد و باید شکر این توانی که خداوند به شما داده بجا آورید. پس از امروز تصمیم بگیرید و برنامه جدیدی بریزید تا بتوایند در مصاحبه استعداد برتر موفق بیرون آیید. ما و کادر مدرسه فیضیه نیز در قبال شما مسئولیت داریم و باید برنامه مشخصی برای ارتقاء سطح علمی شما بگیریم که این کار را انجام خواهیم داد.
ایشان در ادامه به آمارها اشاره کرد و گفت: در کل کشور بابل از لحاظ درصد استعدادهای برتر نسبت به طلاب خود، رتبه اول را دارد.
عبدالعلی پوراکبر در پایان بیانات خود به سرمایه معنوی شیعه اشاره کرد و گفت: خدا و دعا سرمایه اصلی ماست. پس به خدا توکل کنید و به ائمه معصومین توسل بجویید. قرآن بخوایند و زیاد دعا کنید.

DSCF3692

در پایان جلسه طلاب استعداد برتر به بیان مشکلات خود در این زمینه پرداختند.

درباره نویسنده

طلبه فاضل

بسم الله الرحمن الرحیم / از اینکه اوقات خود را در این سایت سپری می کنید خوشحالیم. ان شاالله توانسته باشيم آنچه كه ازما انتظار داريد دراختيار شما گذاشته باشيم. همچنین شما می توانید با نظرات خود ما را خوشحال کنید.

تعداد نوشته ها : 265

ارسال یک دیدگاه

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مدرسه علمیه فیضیه مازندارن می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا